IMF8-N4PC70-A12
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem XECRO, średnica M8, sn=4 mm, czoło niezabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 1000Hz, L=70 mm, IP69K