DUV60E-32KCAAFA - 1086885
Enkoder z kołem pomiarowym SICK, przyrostowy, koło 300 mm, O-ring NBR70, kanały A i B, złącze M12 8-pin, do 60 impulsów/obrót, montaż ramię sprężynowe po stronie enkodera, IP65.
DUV60E-32KCAAFA - 1086885
Opisy produktu
Enkoder z kołem pomiarowym, DUV60, DUV60E-32KCAAFA, Obwód koła pomiarowego: 300 mm, Powierzchnia koła pomiarowego: O-ring NBR70, Interfejs komunikacyjny: 4,75 V ... 30 V, Przyrostowy, TTL, HTL, Napięcie zasilające: 4,75 V ... 30 V, Zakres liczby impulsów na obrót: 1 ... 60, Funkcja wyjścia: Kanały A i B, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 8 pinów, uniwersalny, Wykonanie ramienia sprężynowego: Ramię sprężynowe, enkoder po stronie montażu, Filtr częstotliwości przełączania: nie
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 1 ... 60
Rozdzielczość impulsy/mm 0,125 mm/impuls ... 304,8 mm/impuls (w zależności od typu)
Kąt detekcji 0,5 ± 5%
Dane elektryczne
Prąd roboczy bez obciążenia 120 mA
Typ przyłącza Wtyk, M12, 8 pinów, uniwersalny
Kierunek obrotów Tak
Maks. pobór mocy bez obciążenia ≤ 1,25 W
Napięcie zasilające 4,75 V ... 30 V
Prąd obciążenia maks. ≤ 30 mA, na jeden kanał
Maksymalna częstotliwość wyjściowa 60 kHz
Dane mechaniczne
Obwód koła pomiarowego 300 mm
Żywotność łożysk 3,6 x 109 obrotów
Maksymalne ugięcie sprężyny/wychylenie ramienia sprężynowego 14 mm
Zalecane naprężenie wstępne 10 mm
Maks. dopuszczalny zakres roboczy sprężyn (praca w trybie ciągłym) ± 3 mm
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –30 °C ... +70 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +75 °C