DUV60E-32KFAADA - 1084921
Enkoder z kołem pomiarowym SICK, obwód koła 300 mm, wyjście TTL/HTL, M12 4 piny, zakres impulsów 1–1500, ramię sprężynowe, O-ring NBR70, IP65, temp. pracy –30°C do +70°C.
DUV60E-32KFAADA - 1084921
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Enkoder z kołem pomiarowym, DUV60, DUV60E-32KFAADA, Obwód koła pomiarowego: 300 mm, Powierzchnia koła pomiarowego: O-ring NBR70, Interfejs komunikacyjny: 4,75 V ... 30 V, Przyrostowy, TTL, HTL, Napięcie zasilające: 4,75 V ... 30 V, Zakres liczby impulsów na obrót: 1 ... 1500, Funkcja wyjścia: Kanały A i B, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 4 piny, uniwersalny, Wykonanie ramienia sprężynowego: Ramię sprężynowe, enkoder po stronie montażu, Filtr częstotliwości przełączania: nie
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD (średni czas do niebezpiecznej awarii) 275 lat(a) (EN ISO 13849-1)
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 1 ... 1500
Rozdzielczość impulsy/mm 0,125 mm/impuls ... 304,8 mm/impuls (w zależności od typu)
Krok pomiarowy 90° elektronicznie/liczba impulsów na obrót
Odchyłka kroku pomiarowego ± 18°, / liczba impulsów na obrót
Granice błędu Odchyłka kroku pomiarowego x 3
Kąt detekcji 0,5 ± 5%
Czas inicjalizacji < 5 ms
Interfejsy
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły TTL / HTL
Dane parametryczne Przełącznik DIP, możliwość wyboru wyjścia
Dane elektryczne
Prąd roboczy bez obciążenia 120 mA
Typ przyłącza Wtyk, M12, 4 piny, uniwersalny
Liczba impulsów na obrót Tak
Napięcie wyjściowe Tak
Kierunek obrotów Tak
Maks. pobór mocy bez obciążenia ≤ 1,25 W
Napięcie zasilające 4,75 V ... 30 V
Prąd obciążenia maks. ≤ 30 mA, na jeden kanał
Maksymalna częstotliwość wyjściowa 60 kHz
Sygnał odniesienia, liczba 1
Sygnał odniesienia, pozycja 180°, elektryczny, powiązany logicznie z A
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Odporność wyjść na zwarcie Tak
Dane mechaniczne
Obwód koła pomiarowego 300 mm
Powierzchnia koła pomiarowego O-ring NBR70
Wykonanie ramienia sprężynowego Ramię sprężynowe, enkoder po stronie montażu
Masa 0,45 kg
Materiał, enkoder
Wałek Stal nierdzewna
Kołnierz Aluminium
Obudowa Aluminium
Przewód PVC
Materiał, mechanika ramienia sprężynowego
Element sprężysty Stal sprężynowa
Koło pomiarowe Aluminium
Moment rozruchowy 1,2 Ncm
Moment obrotowy roboczy 1,1 Ncm
Prędkość obrotowa pracy 1.500 min⁻¹
Żywotność łożysk 3,6 x 109 obrotów
Maksymalne ugięcie sprężyny/wychylenie ramienia sprężynowego 14 mm
Zalecane naprężenie wstępne 10 mm
Maks. dopuszczalny zakres roboczy sprężyn (praca w trybie ciągłym) ± 3 mm
Trwałość użytkowa elementu sprężystego > 1,4 mln cykli
Dane dotyczące otoczenia
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-3
Stopień ochrony IP65
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –30 °C ... +70 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +75 °C